22 Nisan 2010 Perşembe

Önlük "MÖÖ"

Yeni kumaşlardan devam... Bu kumaşı aldığım zaman aklımda "mutlaka çocuklarla ilgili birşey yapmalıyım" düşüncesi vardı. Benim çocuklarım da mutfağa ve mutfak işine bayılırlar. (her ne kadar yediklerinden belli olmasa da!) Önlük de aktif bir mutfağın olmazsa olmazı bence.
Önlük iki yönlü de kullanılsın istedim. Hatta bir tarafı cepli, diğer tarafa ineklerin üzeri kapanmasın düşüncesiyle cep dikmedim. Buyrun bakalım beğenecek misiniz?


Bu kadar gönülden istekli manken az bulunur. Tanıştırayım oğlum Kai Felix!


8 yorum:

 1. Önlüğü de ama en çok da yakışıklı mankeni çok beğendim :)

  YanıtlaSil
 2. Sema hanım harikasınız. Ellerinize sağlık.
  Sevgiler.
  www.yasemininhobievi.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Ne güzel blog, ne güzel bir çocuk, ne güzel bir önlük... Hepsi için ellerinize sağlık :) Tüm postlarınıza bayıldım. Pötikare aşığıysanız, yarın sabah pötikareli bir post geliyor benden :)
  Sevgiler
  Sibel

  YanıtlaSil
 4. Hepsi çok güzel. Blog güzel, maşallah oğluş güzel, önlük güzel. Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 5. Kai Felix'e çok yakışmış... maşallah...
  kumaş seçimindeki zevkin ve güzel dikimin için ellerine ve emeğine sağlık...
  sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 6. bıraktığınız yorum sayesinde bloğunuzu buldum. hızlı bir tur attım, gördüğüm herşeye bayıldım. hepsi rengarenk ve çok eğlenceli. sevgiler.

  YanıtlaSil
 7. Blogunuz gercekten cok güzel, tebrik ederim. Önlüklerde tasarim konusmus resmen, hepsi harika. Avusturya'dan selamlar...

  YanıtlaSil
 8. Blogunuza bayıldım. Ben de geliştirmek istiyorum. Bu önlüğe bayıldım. Mankeniniz de çok yakışıklı...Nazar değmesin...

  YanıtlaSil